Laserování a řezání kožených kombinéz


Laserovanie a rezanie kože

Spoločnosť: PSí HUBÍK s.r.o.Kombinéza PSí NORICA LADY

Webové stránky: www.psi.eu

Stroj: CO2 laser Gravograph LS800

O spoločnosti

V roku 1990 založil Ing. Libor Hubík firmu na výrobu motocyklových odevov. Jeho myšlienka vznikla z nedostatku tohto sortimentu na vtedajšom trhu. Dôležitou skutočnosťou pre zákazníkov je, že firma nerobí rozdiely medzi výrobou pre profesionálnych pretekárov a radových motorkárov.

Ukázka vyřezaného loga

O projekte

Spoločnosť PSí HUBÍK hľadala spôsob ako zrýchliť proces výroby kombinéz. Pri samotnej výrobe bolo nutné vzor predkresliť a potom ručne vyrezať. Veľký zlom nastal, keď narazili na CO2 laser Gravograph. Po úspešnom vyskúšaní rezanie vzoriek najrôznejších druhov kože, bolo rozhodnuté. Ďalším zásadným plusom pre CO2 laser bolo, že na ňom možno do kože zhotoviť ľubovoľnú grafiku.

Pán Ing. Hubík sa rozhodol pre laser Gravograph LS800. CO2 laser Gravograph LS800 ponúkal ideálny pomer cena / úžitková hodnota. Veľkou výhodou tohto lasera je veľká pracovná plocha a jednoduchá obsluha. Dnes bol tento typ v produktovej rade CO2 laserov nahradený rýchlejším Gravograph LS100 Ex

Pre spoločnosť Gravo Tech sa pán Hubík rozhodol z dôvodu veľkých skúseností s CO2 lasermi, ktoré boli využité pri dôkladnom zaškolení, kvalitnému servisu a rýchlej technickej podpore.

Firma PSí HUBÍK